FT 2017

VI EDYCJA FESTIWALU TECHNOLOGII W LESZNIE
POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA LESZNA

logo_kolor_niesymetr

PROGRAM FT 09.06.2017


Miejski Ośrodek Kultury ul. Bolesława Chrobrego 3A

Wystawa prac plastycznych „Leszno w przyszłości”
Pokazy robotów humanoidalnych i walk robotów mini-sumo, ZSET – Klub Młodego Technika, Koło robotyki – pokaz PRZED, SP, G
10.00 – 10.15 Powitanie PRZED, SP, G
10.15 – 10.45 Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów PRZED, SP, G
10.45 – 11.30 Lumine znaczy światło – ArtSciene – pokaz PRZED, SP, G
11.30 – 11.45 Podsumowanie PRZED, SP, G


Galeria Lochy ul. Bolesława Chrobrego 3

SALA 1
8.00 – 9.00 Przygoda z robotyką, GO4Robot – warsztaty gr. 1 PRZED, SP
9.00 – 10.00 Przygoda z robotyką, GO4Robot – warsztaty gr. 2 PRZED, SP
10.00 – 11.00 Przygoda z robotyką, GO4Robot – warsztaty gr. 3 PRZED, SP
11.00 – 12.00 Przygoda z robotyką, GO4Robot – warsztaty gr. 4 PRZED, SP


Gimnazjum nr 9 ul. Szczepanowskiego 14

SALA 1
9.00 – 9.45 Bezpieczne użytkowanie dronów, Dron CSS – wykład z pokazem SP, G
9.50 – 10.35 Rozszerzona rzeczywistość, ALARO – wykład z pokazem SP, G

SALA 2
11.00 – 12.15 Podstawy projektowania 3D pod kątem gier i aplikacji mobilnych, TakeArt – warsztaty G
12.30 – 13.30 Przygoda z ECDL, czyli Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy, Ewa Spławska-Łakoma – warsztaty G


Zespół Szkół Elektroniczno – Telekomunikacyjnych ul. Kilińskiego 4

SALA 1
9.00 – 10.15 Tworzymy własną grę komputerową, Klub Młodego Technika ZSET – warsztaty gr. 1 SP, G
10.15 – 11.30 Tworzymy własną grę komputerową, Klub Młodego Technika ZSET – warsztaty gr. 2 SP, G
11.30 – 12.45 Tworzymy własną grę komputerową, Klub Młodego Technika ZSET – warsztaty gr. 3 SP, G
12.45 – 14.00 Tworzymy własną grę komputerową, Klub Młodego Technika ZSET – warsztaty gr. 4 SP, G

SALA 2
9.00 – 9.45 Jeśli inteligencja – to sztuczna? Jeśli rzeczywistość – to rozszerzona?, POZNAŃSKIE CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWE – wykład z pokazem G, PG
10.00 – 11.30 Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej, TECHLAND – wykład z pokazem G, PG
11.45 – 12.45 Rozszerzona rzeczywistość, ALARO – wykład z pokazem G, PG

SALA 3
9.00 – 11.00 Animacja poklatkowa w reklamie, UNIWERSYTET SWPS – warsztaty z pokazem PG
11.15 – 13.15 Animacja poklatkowa w reklamie, UNIWERSYTET SWPS – warsztaty z pokazem PG

SALA 4
9.00 – 10.00 Nowości w świecie grafiki komputerowej, COREL Aleksy Pawluczuk – wykład z pokazem G, PG
10.15 – 11.45 Nowości w świecie grafiki komputerowej, COREL Aleksy Pawluczuk – warsztaty G, PG

SALA 5
10.45 – 12.00 Responsywne strony Internetowe (Boostrap), MICROSOFT – warsztaty PG

SALA 6
9.30 – 10.30 Kreatywne zastosowania Raspberry Pi, MICROSOFT – wykład z pokazem PG
10.45 – 11.45 Bezprzewodowe sieci sensorowe w nauce i zabawie, UNIWERSYTET ZIELONOGÓRKI – warsztaty PG

SALA 7
9.30 – 10.30 Responsywne strony Internetowe (Boostrap) MICROSOFT – wykład z pokazem PG
10.45 – 11.45 Roboty i sterowniki w procesie przemysłowym, UNIWERSYTET ZIELONOGÓRKI – wykład z pokazem PG

SALA 8
9.30 – 10.30 Podstawy projektowania 3D pod kątem gier i aplikacji mobilnych, TakeArt – wykład z pokazem G, PG
10.45 – 11.45 Dlaczego warto studiować informatykę, UNIWERSYTET ZIELONOGÓRKI – wykład z pokazem PG